Dukla přihrává

Existuje snad hezčí pocit ve sportu, než když dáte gól? A co teprve, když na ten gól můžete někomu přihrát a vidět radostný výraz ve spoluhráčově tváři? Přesně takový pocit chceme v Dukle zažívat co nejčastěji.

V projektu „ DUKLA PŘIHRÁVÁ…“ ovšem nejde pouze o radost ze vstřelených branek na hřišti, ale zejména o to, kdy se z pomyslné branky mohou těšit ti, ke kterým osud nebyl nebyl příliš vlídný a přesto se s ním perou.

Dukla jako skromný klub bohužel nemůže přispívat nadacím, skupinám či jednotlivcům horentní finanční sumy, ale jako profesionální celek cítíme společenskou odpovědnost a privilegium pomáhat těm, co pomoc potřebují, jak jste se o tom mohli přesvědčit v minulosti. Projekt „Dukla přihrává…“ bude primárně pomáhat prostřednictvím zážitků spojených s fotbalem, ať už na profesionální či mládežnické úrovni, a měl by odrážet klubovou mládežnickou filozofii, která se opírá o tři hlavní pilíře:

Rodina - Škola - Sport

V průběhu roku budete moci na těchto stránkách sledovat to, jak své závazky v tomto ohledu Dukla naplňuje.

Máte nápad, jak bychom mohli pomoci? Neváhejte a napište nám na msramek@fkdukla.cz, budeme se těšit!