PORTRÉTY Z JULISKYIvan Ostojič
    FANSHOP

Novinky Ženy - Ženy B

kolodatumdomácíhosté  
3. so 16. 9. 2017 Mnichovo Hradiště Dukla Praha4:2(2:1)
4. so 23. 9. 2017 Dukla Praha Sporting Ml. Boleslav16:30 

Ženy B: Čtyři góly od Mnichova Hradiště

úterý 19. 9. 2017 | Redakce

logo V sobotu po poledni se odehrálo utkání 3. kola ČFLŽ mezi domácím Mnichovo Hradištěm a B-týmem Dukly. Ač domácí měli méně ze hry, po jednoznačných chybách hostů si připsali první letošní výhru 4:2.

 
 
 

Ženy B: Jednoznačná výhra a první tři body

úterý 12. 9. 2017 | Redakce

logo Ženský B-tým o víkendu sehrál druhé kolo třetí nejvyšší soutěže, kdy přivítal v nováčkovském souboji loňského vítěze divize žen TJ Mokré. Přesvědčivý výkon domácích se podepsal na prvním vítězství a třech bodech.

 
 
 

Ženy B: Zisk jednoho bodu z Ústí

středa 6. 9. 2017 | Redakce

logo V 1. kole zavítal ženský B-tým do Ústí nad Labem, kde sehrál vůbec první utkání v České fotbalové lize žen. Hráčky Dukly dvakrát vedly, ovšem nakonec se musely spokojit s konečnou remízou 2:2.

 
 
 

Ženy B: Prohra se Spartou, liga před námi

středa 30. 8. 2017 | Redakce

logo V neděli po poledni nastoupil ženský B-tým proti dorostenecké WU16 ze Sparty. Soupeřky prokázaly kvalitu v kombinaci i v zakončení, domácím hráčkám došly síly v druhé půli.

 
 
 

Ženy B: Dobrý dojem z Edenu

sobota 12. 8. 2017 | Redakce

logo Ve čtvrtek se místo tréninku utkaly hráčky B-týmu Dukly proti Slavii WU15. V již šestém přípravném utkání si připsali fotbalistky z Julisky první vítězství podpořené dobrým výkonem zejména v druhé polovině utkání.

 
 
 

Ženy B: První týden přípravy zakončen utkáním v Plzni

sobota 29. 7. 2017 | Redakce

logo V neděli 23. července se sešel ženský B-tým k prvnímu tréninku letní přípravy. Hráčky rezervy pražské Dukly čeká tuto sezonu vstup do ČFLŽ, do které zasáhnou na začátku zaří proti Ústí nad Labem. Jak zatím příprava probíhá a co je nadále v programu?

 
 
 
 


Fotogalerie


Partneři klubu

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET