PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada

Novinky Ženy WU15

kolodatumdomácíhosté
2. so 16. 9. 2017 Dukla Praha SK DFO Pardubice0:10(0:5)
3. ne 24. 9. 2017 Teplice Dukla Praha10:30

WU15: Pro starší žákyně na začátek očekávaný debakl

pondělí 4. 9. 2017 | Redakce

logo V neděli 3.9.2017 vstoupily do soutěžních utkání i starší žákyně. Na začátek nám los připravil těžký start v malém pražském derby se Slavií. Do týmu starších žákyň Slavie se posunula děvčata z loňských mistrovských mladších žákyň

Žákyně zahájily přípravu

čtvrtek 17. 8. 2017 | Redakce

logo V minulém týdnu odstartovaly přípravy i oba týmy žákyň. Mladší žákyně začaly již v pondělí, starší žačky se sešly k prvnímu tréninku v pátek. V tomto týdnu mají oba týmy absolvují tři tréninky na Julisce. V neděli společně, ještě s WU18, odjedou na soustředění již tradičně do Green Valley u Chotýšan.

Starší žákyně se rozloučily turnajem v Klagenfurtu

úterý 27. 6. 2017 | Redakce

logo Ve čtvrtek v 10 hodin se na Julisce sešlo 18 děvčat, které vyrazily na United World Games do rakouského Klagenfurtu am Wörthersee. Na třídenním turnaji bylo v plánu 5 utkání ve skupině a první dva týmy se měly utkat ve finálovém klání na hlavním stadionu.

Starší žákyně podaly dobrý výkon na závěr sezóny

úterý 6. 6. 2017 | Redakce

logo Tento víkend odehrály starší žákyně poslední utkání obou mistrovských soutěžích. V sobotu se žákyně utkaly v rámci 1. ligy v Nuslích s Plzní. Hned v neděli bylo k vidění, opět v Nuslích, utkání 2. ligy starších žákyň s FA Praha.

WU15: Žákyně na Prague Spring Cup 2017 třetí

čtvrtek 20. 4. 2017 | Redakce

logo První účast našeho týmu žákyň na Prague Spring Cup dopadla skvěle. Holky obsadily třetí místo a užily si společný prodloužený víkend. Turnaj se v České republice konal již po osmé a letos se ho zúčastnilo přes 70 týmů v různých věkových kategoriích.

WU15: Propad v Pardubicích, výhra doma v Nuslích

pondělí 10. 4. 2017 | Redakce

logo O druhém dubnovém víkendu čekala v nadstavbě I. ligy starších žákyň naše holky cesta do Pardubic. O nedělním dopoledni holky poprvé zavítaly v rámci druhé ligy na domácí hřiště v Nuslích.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET