PORTRÉTY Z JULISKYPavel Drsek

Novinky Ženy WU15

kolodatumdomácíhosté
1. so 2. 9. 2017 Slavia Praha Dukla Praha

Starší žákyně se rozloučily turnajem v Klagenfurtu

úterý 27. 6. 2017 | Redakce

logo Ve čtvrtek v 10 hodin se na Julisce sešlo 18 děvčat, které vyrazily na United World Games do rakouského Klagenfurtu am Wörthersee. Na třídenním turnaji bylo v plánu 5 utkání ve skupině a první dva týmy se měly utkat ve finálovém klání na hlavním stadionu.

Starší žákyně podaly dobrý výkon na závěr sezóny

úterý 6. 6. 2017 | Redakce

logo Tento víkend odehrály starší žákyně poslední utkání obou mistrovských soutěžích. V sobotu se žákyně utkaly v rámci 1. ligy v Nuslích s Plzní. Hned v neděli bylo k vidění, opět v Nuslích, utkání 2. ligy starších žákyň s FA Praha.

WU15: Žákyně na Prague Spring Cup 2017 třetí

čtvrtek 20. 4. 2017 | Redakce

logo První účast našeho týmu žákyň na Prague Spring Cup dopadla skvěle. Holky obsadily třetí místo a užily si společný prodloužený víkend. Turnaj se v České republice konal již po osmé a letos se ho zúčastnilo přes 70 týmů v různých věkových kategoriích.

WU15: Propad v Pardubicích, výhra doma v Nuslích

pondělí 10. 4. 2017 | Redakce

logo O druhém dubnovém víkendu čekala v nadstavbě I. ligy starších žákyň naše holky cesta do Pardubic. O nedělním dopoledni holky poprvé zavítaly v rámci druhé ligy na domácí hřiště v Nuslích.

WU15: Žákyně porazily Liberec

pondělí 27. 3. 2017 | Redakce

logo V neděli 26.3.2017 zajížděly žákyně k druhému jarnímu mistrovskému utkání do Liberce. Posun času naštěstí nikoho nevykolejil a sešli se zde všichni, aby se utkání mohlo odehrát.

WU15: Žákyně odehrály zápas dvou poločasů

středa 22. 3. 2017 | Redakce

logo Do jarní části sezóny vstoupily starší žákyně zápasem s Pardubicemi. Utkání se odehrálo při nedělním odpoledni na umělé trávě na Julisce.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET