PORTRÉTY Z JULISKYLukáš Holík

Novinky Mladší žákyně WU13

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
10. so 11. 11. 2017 Dukla Praha Teplice2:2(1:1)
turnajne 25. 2. 2018 Roztoky U12 Dukla Praha11:15

WU13: Turnaje na závěr sezony 2017

pondělí 11. 12. 2017 | Redakce

logo Mladší žákyně se v průběhu posledních dvou víkendů zúčastnily dvou halových turnajů. Hráčky byly rozděleny na dvě party, aby si každá z nich po konci sezóny zahrála alespoň jeden halový turnaj.

WU13: Poslední podzimní výjezd

středa 8. 11. 2017 | Redakce

logo V prvním listopadovém víkendu přivítaly Pardubice naše mladší žákyně. Zatím nejvíce suverénní tým ligy do 13 let poznal jedinou porážku i první branku. Ačkoliv naše holky se nedokázaly prosadit gólově, na hřišti nechaly skvělé výkony.

WU13: Vysoká prohra na Spartě

neděle 22. 10. 2017 | Redakce

logo Mladší žákyně se po sobotním poledni sešly ve sportovním areálu v Satalicích, kde je čekal soupeř ze Sparty. Přes velmi pomalé tempo Sparta nastřílela 15 branek, naše hráčky bohužel žádný.

WU13: S Hradcem zakončení fotbalového týdne

pondělí 16. 10. 2017 | Redakce

logo Na Julisce se v neděli také poprvé ukázala žákyňská liga tuto sezonu a Dukla přivítala Hradec. Ve velmi příjemném počasí nakonec fotbalistky mladších žákyň nedokázaly střelit více jak dvě branky.

WU13: Skvělá hra, málo branek

středa 11. 10. 2017 | Redakce

logo Mladší žákyně cestovaly do Liberce, se kterým se potkali v dalším kole v rámci 1. Ligy mladších žákyň. Zápas odehrály naše fotbalistky s pěkným výkonem, ale pouze s dvěma vstřelenými brankami, které nakonec nestačily a připsaly si další prohru 2:3

WU13: Na Děkance proti Plzni

čtvrtek 5. 10. 2017 | Redakce

logo V neděli přijel do Prahy autobus plný žákyň plzeňské Viktorky, mladší si odehrály proti sobě první utkání. Po pěkném utkání se nakonec ukázala Plzeň jako kvalitní soupeř, který je zatím o kousek dále.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2nh-hotelsHET