PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kotek

Novinky Mladší žákyně WU13

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
13. ne 8. 4. 2018 Hradec Králové Dukla Praha8:0(2:0)

WU13: Dukla nestačila na Hradec

úterý 10. 4. 2018 | Redakce

logo Mladší žákyně odehrály další utkání v první lize proti Hradci Králové, kdy na hřišti Nového Hradci nestačily na domácí hráčky a podlehly vysoko 8:0.

WU13: Odevzdaný výkon s Libercem

neděle 25. 3. 2018 | Redakce

logo Hráčky pražské Dukly se ve svém druhém jarním utkání potkaly s Libercem. Ač vše nasvědčovalo tomu, že by fotbalistky Dukly měly odehrát vyrovnané utkání, nestalo se tak. Nebojovný výkon se podepsal pod vysoký počet obdržených gólů.

WU13: Jaké počasí, takový výkon

neděle 18. 3. 2018 | Redakce

logo Za velmi mrazivého večera se v Plzni od 18:00 odehrálo utkání mezi mladšími žákyněmi. Očekávání byla vysoká, nakonec Dukla obdržela 10 branek a žádnou nevstřelila, výkon našich hráček připomínal aktuální počasí, které si nikdo ani nepřál.

WU13: Zimní liga na Junioru

úterý 6. 3. 2018 | Redakce

logo Ve stále ještě mrazivém, byť slunečném, nedělním ránu odehrály mladší žákyně již druhý zápas zimní ligy, kterou hrají proti pražským chlapeckým týmům U12. Soupeřem jim tentokrát byli kluci Junioru Praha.

WU13: Turnaje na Julisce se povedly

pondělí 12. 2. 2018 | Redakce

logo Na Julisce se v sobotu konal další miniturnaj mezi domácí Duklou, Teplicemi, Braníkem a Slavií. Týmy hrají poločas každý s každým a během dvou hodin tak mají všichni možnost odehrát zápas proti třem různým soupeřům. Zároveň se utkání hrají bez rozhodčího a je jen na samotných hráčkách, zda budou čestné a sportovně přiznají auty, rohy a podobně. Fair play by mělo být pro všechny samozřejmostí, a i toto je jeden ze způsobů, jak tomu hráčky učit.

WU13: V novém roce poprvé na fotbalové akci

neděle 21. 1. 2018 | Redakce

logo Již dva týdny trénují hráčky WU13 a nyní se konečně dočkaly první fotbalové akce. V Radotíně se účastnily turnaje klučičích týmu, na kterém obsadily příjemné 5. místo, za nímž byly ukryty skvělé individuální i týmový výkon.