05.05.2018, 17:00

FK Dukla Praha

14. kolo, ČFLŽ 2017/18

FC Praha

Sestava domácí: Nedvědová - Vytlačilová, Bernardová, Kocková, Mrkvičková (46. Jehličková) – Davidová, Morris, Košatková (72. Lerchová) – Havlíčková, Kloučková, Plachá (74. Koubová)

Sestava hosté: Šibřinová – Tulachová, Kůtová, Pavlisová, Harbichová (72. Votrubová) – Barwick, Rubešová, Vajďáková (64. Kobesová), Landová, Dobrevová - Olick Sutphen

• Branky: 54. Plachá, 65. Morris
    Rozhodčí: Kalcovský Jiří – Hron Adam, Šifalda David
  • Diváci: 55

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Konečně přišlo na řadu utkání, na které jsme všichni čekali. Zápas proti FCP byl pro nás velkou zkouškou, zároveň konečně prvním velkým utkáním jara. Nastoupili jsme do něho se stejnými záměry jako v jiných utkáních, soustředili jsme se sami na sebe, což bylo nejdůležitější. Byl to vyrovnaný zápas, kde zejména ve druhé půli jsme podali velmi dobrý výkon a byli odměněni. Musím přiznat, že bylo třeba mít kousek štěstí, ale i to k fotbalu a takovým zápasům patří. Chci poděkovat celému týmu, všem lidem, kteří jsou kolem B týmu zapojeni do jeho dění, za tento fantastický zážitek. Jsem na tento tým pyšný, udělali jsme obrovský kus práce a pokrok je jasně viditelný.“