07.10.2017, 16:00

FK Dukla Praha

6. kolo, ČFLŽ 2017/18

FK Příbram

Sestava domácí: Frolíková – Koubová, Kocková, Kloučková, Kroutilová (83. Buttová) – Davidová, Pavlíková (65. Králíčková) – Havlíčková, Košatková (46. Kramerová), Vytlačilová (46. Lerchová) – Pýchová

Sestava hosté: Vacíková – Boukalová (87. Valášková), Tkáčová (82. Vavrušková), Dědinová, Vyskočilová, Drdošová, Císařová, Krůtová, Kopačová, Kočová (Poláková), Branžovská

• Branky: 42. Pýchová, 82. Lerchová – 23. Vyskočilová
    Rozhodčí: Zatkal – Heinzel, Grégr
  • Diváci: 49

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Cenné body si odnášíme z tohoto utkání. Byl to vyrovnaný zápas s minimem šancí, za soupeřky odehrála skvělé utkání Soňa Vyskočilová, která se ukázala jako velká individualita tohoto týmu, se kterou naše obrana měla problémy. Dopouštěli jsme se bohužel taktických chyb v defenzivě, kdy ne všichni plnili, co měli a následná efektivita zisku míče nebyla vysoká. Co však musím vypíchnout, je obětavost a bojovnost. Hráčky přečkaly nápor druhé půle a následně jsme si vytvořili několik gólových šancí s vítěznou tečkou. I přes to, že výkon nebyl dle našich představ, vážíme si tří bodů.“