07.04.2018, 16:30

FK Dukla Praha

10. kolo, ČFLŽ 2017/18

FK Ústí nad Labem

Sestava domácí: Dolejšová - Vytlačilová, Bernardová, Kocková, Mrkvičková - Davidová, Morris - Jehličková (62. Kloučková), Košatková (72. Kroutilová), Rychtarová (65. Koubová) - Plachá (57. Lerchová)

Sestava hosté: Cvrčková – Hálková, Götzová, Špačková, Kremrová, Březinová, Mikinová (17. Miškovská), Limrová, Mudrová, Málková, Mikinová

• Branky: 21. Morris (pen.), 33. Plachá, 60. Jehličková, 79. Kroutilová, 83. Lerchová – 88. Kremrová
    Rozhodčí: Poustka - Stránský, Kábele
  • Diváci: 54

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Je to tu. Soutěž nám konečně začala, už jsme se nemohli dočkat, příprava a pauza celkově byla dlouhá a nyní se nám již rozběhla jarní část. Zápas s Ústím byl další částí do naší mozaiky, kterou skládáme poslední dobou. Celý tým šel do utkání naplno, cítil jsem touhu uspět, mírné napětí a zdravou nervozitu. Za výsledek jsem samozřejmě rád, také za to, že náš výkon měl stoupající tendenci, dokázali jsme po celou dobu utkání být aktivní a s dalšími minutami jsme byli i trpělivější v přechodu. Zápas si zhodnotíme a nyní už přesouváme pozornost na soupeře z Jižních Čech.“