14.05.2016, 11:00

Fotbalový klub Zlíchov 1914

21. kolo, Divize žen B Čechy 2015/16

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Černá – Tomisová, Petrezsélyová, Petrášová (66. Mikulíková), Babáková (42. Řezáčová), Drobílková, Kovářová (70. Mazáčová), Pospíšilová, Paulusová, Ševčíková, Melcherová

Sestava hosté: Buttová – Zlatohlávková (70. Poláčková), Němečková, Svitáková, Zelená – Havlíčková, Kramerová, Pavlíková, Linhová (32. Rašková) – Šedivá – Brachovičová (46. Hřebíková)

• Branky: 8., 40. Petrezsélyová, 52., 66. Řezáčová, 82. Mazáčová – 6. Havlíčková
    Rozhodčí: Wimmer - Zloch, Hájek
  • Diváci: 15

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Začátek zápasu nebyl špatný, dostali jsme se do dvou šancí, jednu jsme proměnili. Následně přišlo srovnání a soupeř poté dokázal být silnější ve středu pole. Měl všechny odražené míče a zejména naše přistupování k hráčkám bylo velmi tragické. Druhý poločas z toho pramenily všechny branky, zbytečné chyby, na které se upozorňujeme každý zápas. Stejně tak jako nasazení, které mi akorát ukazuje, jakou strukturu by měl kádr dále mít.

Avšak Zlíchov byl lepším týmem, přesto takový výsledek je pro mě ostudou, ale ne takovou, jako je neomluvitelné chování některých hráček. Dohrávat utkání v deseti z vlastní iniciativy, to je obrovský podnět k zamyšlení a jsem rád, že už máme nyní pauzu. Ta pomůže vše srovnat v hlavách.“