04.02.2018, 11:00

ČFLŽ 2017/18

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Buttová – Vytlačilová, Bernardová, Kocková, Lerchová – Morris, Kramerová – Havlíčková, Košatková, Jehličková – Plachá

Střídaly: Davidová, Sojková, Kroutilová, Machková

• Branky: 49. Vytlačilová
    Rozhodčí: Plánička
  • Diváci: 15

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Jsem rád, že se nám povedlo zápas uskutečnit. Tato jiná mentalita a prostředí přináší mnoho nových situací, spontánních a zajímavých chvil. Bylo pro mě příjemné strávit s celým týmem společnou akci. To byl hlavní smysl týmového víkendu. Ač zatím počty v přípravě nevnímám jako optimální, s lednem převažuje více plusů. Přípravu vnímáme hlavně po výsledkové stránce pozitivně. Nutno je však mít v hlavách, že jde pouze o přípravu a hlavně, co je naším cílem.

Ten jsme ani tentokrát nemohli naplnit, v utkání jsme byli natolik dominantní a soupeř hrál často jednoduché dlouhé míče, že nebylo možné se soustředit na naši obrannou fázi. Přesto zápas přinesl nové směry ve zlepšení. Jedním z nich je proměňování šancí, chování v okolí vápna a pohyb bez míče. Osobně vidím také velký problém v soustředěnosti celých 90 minut, tam budeme nyní také svou snahu směřovat.“