09.09.2017, 14:00

FK Dukla Praha

2. kolo, ČFLŽ 2017/18

Mokré

Sestava domácí: Frolíková – Koubová (83. Buttová), Kocková, Kloučková, Vytlačilová (67. Plachá) – Davidová, Kramerová (50. Motyková) – Havlíčková (75. Galićová), Košatková (55. Pýchová), Houbová (73. Kroutilová) – Lupačová (83. Moravcová)

Sestava hosté: Zákostelecká – Spergerová, Mačková, Čadová (49. Šturmová), Hrabánková (61. Traplová), Kroutlová, Minaříková, Koláčková, Hrubá, Rousková, Vlčková

• Branky: 20. Vytlačilová, 55. a 71. Houbová
    Rozhodčí: Lafata – Bužo, Poustka
  • Diváci: 40

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Musím přiznat, že jsem byl překvapen pojetím hry soupeře. Byli jsme připraveni na otevřenější zápas, v průběhu hry jsem tak musel reagovat přidáním druhého hrotového hráče a samozřejmě pohyb zejména krajních hráčů se lišil. Ačkoliv nejsme na takovéto typy utkání připraveni, poradili jsme nejen se soupeřkami, ale také s vlastními hlavami. Až uklidňující druhá branka zlomila utkání, do té doby to bylo velmi krkolomné. Chválit budu zejména bojovnost a týmový výkon, hráčkám děkuji a nyní už se budeme soustředit zápas v Mnichově Hradišti.“