21.10.2017, 16:00

FK Dukla Praha

8. kolo, ČFLŽ 2017/18

Fotbalový klub Zlíchov 1914

Sestava domácí: Havlasová – Koubová, Kocková, Dostálová, Vytlačilová – Košatková (64. Kramerová), Morris – Havlíčková, Lesiv (70. Kroutilová), Lerchová (51. Němečková) – Pýchová

Sestava hosté: Bartolenová – Jedličková, Melcherová, Babáková (23. Kazimourová), Petrášová, Maťufková, Drobílková, Mazáčová, Paulusová (70. Štěpánková), Šefčíková, Matějková

• Branky: 31. Lesiv, 89. Pýchová – 24. Jedličková
    Rozhodčí: Les – Poustka, Hrstka
  • Diváci: 80

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Utkání nám vyneslo nakonec zisk tří bodů, které budou ohromně důležité v celkovém součtu. Vážím si toho, jak jsme dokázali utkání otočit a opět zvládli obrat v zápase. Ovšem je to pro nás i pomyslný vztyčený prst. Býváme v těchto chvílích dominantnějším týmem, ale za chvilku nesoustředěnosti zaplatíme chybou a většinou i obdrženou brankou. Také jsme měli poněkolikáté výpadek, kdy ztratíme kontrolu nad hrou a soupeř nás tlačí. Přestáváme v takových chvílích být organizovaní a často ztrácíme ihned míč. Do konce ČFLŽ zbývá jediné utkání, na hřišti druhé Chyše. Čeká nás náročné a soubojové měření sil, ale kvalitu na to máme, abychom se tam porvali o co nejlepší výsledek před zimní pauzou.“