25.03.2018, 10:00

TJ Sokol Třebeš

13. kolo, 2.liga dorostenek Čechy 2017/18

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Landová - Duchatschová, Hebrová, Kosinová L., Havlíčková, Fejglová, Seidlová, Kosinová K., Suchanová, Janoušková, Hloušková

Střídaly: Vanišová, Černá, Bošková, Dudášková, Haužvicová D., Peremská, Haužvicová P.

Sestava hosté: Frolíková – Portešová, Senická, Žočková, Lupačová, Košatková, Fominykh, Fojtíková, Kožíšková, Nováková, Fedoryshyn

Střídaly: Teissigová Simona, Teissigová Sabina, Blažková

• Branky: 2., 25. Fejglová; 15., 50., 80. Janoušková; 17. Vanišová – 64. Kožíšková
    Rozhodčí: Trojan - Vančura, Skyba
  • Diváci: 33

Hodnocení trenéra:

Barbora Boušová, trenérka: "Naše dnešní hra byla plná nepřesných přihrávek. Po ztrátě balónu se holky nevracely, chyběl důraz a především pohyb. Od většího debaklu nás zachránila výborně chytající Frolíková a bránící Fedoryshyn.

Z mého pohledu se dnes jednalo o vypuštěný zápas bez zodpovědné hry. S dnešním výkonem nemáme v první čtyřce tabulky co dělat. Soupeři gratuluji k zasloužené výhře."