PORTRÉTY Z JULISKYNéstor Albiach Roger

WU18B: Juniorky přivezly bod z Ústí

15. 3. 2018 | Redakce

WU18B: Juniorky přivezly bod z ÚstíV sobotu holky zahájily jarní sezónu výjezdem na sever Čech.

11. kolo, sobota 10. 3. 2018, 10:15, UMT Městský stadion Ústí n. L.
Ústí n. Labem Ústí n. Labem

Ústí n. Labem: Březinová, Rubáčová, Špačková, Jasanová, Kremlíková, Doboszová, Hálková, Tomášechová, Svrčková, Kremrová, Mikinová

Střídaly: Ulmanová, Vajová, Pilařová, Dračková, Miškovská, Kratinová, Rožnovjáková
Dukla Praha: Plotzová, Fojtíková, Fominykh, Koskubová Senická, Veselá, Žáková, Hrdličková, Košatková, Lupačová

Střídaly: Blažková, Teissigová Simona, Teissigová Sabina, Bubeníková
Branky: 27. Svrčková, 68. Kremrová – 14. Hrdličková, 51. Žáková
ŽK: Kremlíková - Lupačová, Koskubová, Plotzová
Rozhodčí: Vaverka - Faigl, Možný

První minuty zápasu se odehrávaly na obou polovinách hřiště. Soupeř pronikal na naši půlku především středem hřiště, kdy se některé naše hráčky zapomínaly vracet a ve velkém vápně tak často docházelo k závarům. Hráčkám Dukly se po nepřesných přihrávkách nedařilo soupeřovu bránu ohrozit. Ve 14. minutě Hrdličková vyřešila situaci lobem, který z poloviny hřiště překonal brankářku domácího týmu a stav byl 1:0. O pár minut později hráčky Ústí srovnaly, kdy po sólové akci skórovala Svrčková. Za stavu 1:1 se šlo do kabin.

Přibližně deset minut po začátku druhého poločasu využila hráčka Dukly Žáková situace, kdy se k ní před odkrytou soupeřovou bránou dostal odražený míč - hráčka hostí neměla problém se zakončením - 2:1. Deset minut před koncem se skóre změnilo, když domácí hráčka Kremrová po rohovém kopu a nedůrazu hostí ve vápně srovnala na 2:2.

Hráčky obou týmů se tak rozešly smírně s jedním bodem.

Barbora Boušová, trenérka: „Po zimní pauze nás čekal první mistrák. V prvním poločase holky bohužel ztrácely míče nepřesnými přihrávkami, bránu soupeře jsme téměř neohrozily. Naopak soupeř nás zaměstnával mnoha přečísleními ve vápně. Ve druhém poločase jsem zlepšily přesnost přihrávek a také se více vracely. Musíme hodně zapracovat na důrazu v obraně“.