FK Vardar Skopje

2:3

(0:0)

Přípravná utkání 2016/17

Sestava domácí: Pacovski – Balotelli, Jonathan, Barseghyan, Demiri, Dimkov, Gligorov, Grozdanoski, Ljamcevski, Novak, Popov.

Sestava hosté: Rada - Kušnír (58. Miloševič), Šimůnek (46. Smejkal), Štetina, Preisler - Bezpalec (58. Hanousek), Mustedanagič (71. Edmond), Tetour (71. Brejcha) - Olayinka (58. Podaný), Holenda, Brandner (46. Juroška).

• Branky: 60. Glišič, 90. Miloševič (vla.) – 64. Mustedanagič, 69. Tetour, 90+1. Brejcha
První utkání na soustředění v Turecku naši hráči zvládli a porazili makedonského soupeře 3:2. Zatímco první poločas byl na góly skoupý, ve druhém se s nimi roztrhl pytel. Přesnými střelci na straně Dukly byli Mustedanagič, Tetour a Brejcha.

Jaroslav Hynek: „Dnes jsem chtěl, aby bylo vidět, jak dokážeme pracovat v kompaktním bloku po celém hřišti v ofenzivně i v defenzivě. Myslím si, že to jsme celý zápas plnili. Ačkoliv byl soupeř velice kvalitní, dokázal skvěle kombinovat, tak celý první poločas jsme soupeře nepustili k tomu, aby ohrozil Radu. S prvním poločasem, co se týká defenzivní stránky, jsem byl spokojený. Nebezpečnost v ofenzivě v první půli přicházela hlavně od Honzy Holendy, který tam měl dvě příležitosti. Prohrávali jsme brankou z ničeho, která pro daného hráče byla životní trefou. Hned jsme ale dokázali zareagovat. Zizu svým premiérovým gólem vyrovnal a Dan Tetour přidal druhý gól. Poté jsme měli velmi silné držení míče, dostali jsme se do dalších 3 až 4 příležitostí ke skórování, ale neproměnili jsme je a vzápětí jsme si dali vlastní branku. Naštěstí na druhé straně Holenda připravil gól Ondrovi Brejchovi. Jsem rád, že jsme zápas dokázali otočit a že až do nastaveného času jsme šli za vítězstvím.“