Utkání proti Neugersdorfu skončilo jednobrankovým vítězstvím

01.07.2017, 11:00
Roudnice nad Labem

FK Dukla Praha

Přípravná utkání 2017/18

FC Oberlausitz Neugersdorf

Sestava domácí: Rada - Douděra, Ostojič, Podaný, Preisler - Kozel, Hanousek, Mustedanagič - Brandner, Holenda, Kovaľ.
Hruška - Kušnír, Šimek, Šimůnek (84. Mustedanagič), Preisler (83. Kozeľ) - Bilovský, Hanousek, Brejcha - Vlček, Schranz, Brabenec.

Sestava hosté: Pokorný - Fogan (65. Miezelfeld), Matula, Penc, Wolf - Dittrich, Petrick, Loučka, Gerstmann (46. Quackenstadt) - Bocar, Marek (65. Vidal).

• Branky: 30. Holenda.
    Rozhodčí: Pechanec - Mokrusch, Vít.
V prvním přípravném utkání naskočila Dukla v každém poločase v odlišné sestavě. V první polovině zápasu se prosadil Jan Holenda. Druhý poločas, ač na střely plodnější pro obě strany, skončil bez branek. Další utkání nás čekají ve středu 5. července na Perleťovém turnaji v Žirovnici.

Hodnocení trenéra:

Jaroslav Hynek: "Tím utkáním jsme ukončili poměrně náročný čtrnáctidenní blok. Do plného počtu, abychom mohli odehrát oba dva poločasy v jedenácti, nám scházely dva hráči. Ale myslím si, že i přesto jsme se s tím poprali poměrně dobře. Bylo vidět spoustu dobré kombinace a věci, které už bychom měli mít zažité, byly zřetelné. Takže tím, že jsme ještě zápas vyhráli a skončilo to bez jakéhokoliv zranění, tak s tím panuje maximální spokojenost."