U19: Anglický týden zakončený vítězstvím

FK Dukla Praha

6. kolo, Česká liga dorostu U19 2016/17

FC Písek

Sestava domácí: Šťovíček – Burget (70. Bažo), Barták, Šmalcl, Lauko – Dancák, Bělíček (65. Mentberger), Vyleta – Tarasiuk (57. Hamborský), Greš (79. Macháček), Douděra.

Sestava hosté:

• Branky: 29. Šmalcl Josef, 88. Hamborský Martin.
Třetí utkání během týdne jsme odehráli na domácím hřišti proti soupeři z Písku. Utkání se nám dařilo odehrát ve vysoké tempu, zejména první poločas byl z naší strany velmi dobrý. Ve druhém už jsme nebyli tak svěží, přesto jsme mohli rozhodně skórovat vícekrát.

Hodnocení trenéra:

Trenér Jan Skoupil: "Po dobrém výkonu v Sokolově jsme chtěli tento zápas zvládnout i výsledkově. První poločas byl z naší strany hodně podařený, mohli a měli jsme v něm přidat daleko více branek. Dnes nám to na 3 body stačilo, ale těch zkušeností, kdy nás promarněné šance stojí utkání, máme poměrně dost."