PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kotek

U17: Přátelské utkání TJ Tatran Rako Rakovník U19 - Dukla Praha U17 0:4

12. 2. 2018 | Redakce

U17: Přátelské utkání TJ Tatran Rako Rakovník U19 - Dukla Praha U17 0:4Přípravný zápas sehrála naše U17 s týmem TJ Tatran Rako Rakovník. Utkání skončilo naším vítězstvím 4:0.

PU, sobota 10. 2. 2018
Tatran Rakovník Tatran Rakovník

Dukla Praha: Šmejkal - Urban, Bican, Peake, Mládek - Kozel (80. Jeřábek), Novotný (60. Mentberger) Jeřábek (70. Novotný) - Watkins (46. Peřina), Kubeš, Hrubeš.
Branky: 10. Kubeš (Kozel), 11. Kubeš(Novotný), 54. Hrubeš (Kozel, Jeřábek), 82. Novotný (Peřina).

Filip Soukup: "Do utkání se nám podařilo vstoupit velmi aktivní hrou. Zvláště zrychlenou kombinací se nám po křídelních prostorech dařilo pronikat do soupeřova pokutového území. Vysoký tlak byl vyjádřen brzy dvoubrankovým vedením, kdy se po standardních situacích dobře zorientoval v pokutovém území Kubeš. V zápase jsme si i nadále počínali aktivně a brankáře soupeře několikrát prověřili i z větší vzdálenosti. Soupeř byl nucen se stáhnout do hlubokého bloku, který se nám až do poločasu nepodařilo úspěšně překonat. Krátce po změně stran navýšil skóre Hrubeš a za stálého tempa jsme soupeře několikrát prověřili, bohužel bez vstřelení branky. Občas jsme se snažili individuálně prosadit, bohužel přes zahuštěnou obranu soupeře se nám to nepodařilo. Nakonec po krásné akci jsme završili skóre čtvrtou brankou, kterou vstřelil Novotný. Celý zápas jsme měli pod kontrolou, bohužel se nám nepodařilo vytěžit více zakončení. Děkujeme i soupeři za možnost sehrát utkání v krásném areálu Rakovníka."