U16: Ve druhém kole jsme zvítězi na hřišti Meteoru

Meteor Praha

2:5

(2:2)

3. kolo, Česká liga dorostu U16 A 2016/17

Sestava hosté: Absolín - Matoušek (50. Urban), Bican, Havlíček (50. Vilímek), Březina - Kozel, Novotný (60. Peake), Jeřábek (56. Mládek) - Janků (41. Watkins), Dostál, Hodek.

• Branky: 5. a 10. Slepička - 17. Jeřábek (Havlíček, Novotný), 37. Dostál (Hodek), 53. Watkins (Březina, Absolín), 57. Kozel (Mládek, Novotný), 72. Mládek (Březina).
Po velmi špatném úvodu jsme ještě do poločasu dokázali nepříznivý stav vyrovnat, v tom druhém jsme přidali další tři branky a nakonec zaslouženě vyhráli.

Trenér Tomáš Kulvajt: "Cestu za vítězstvím jsme si v úvodu řádně zkomplikovali, když jsme váhavostí a nepřesnostmi v rozehrávce nabídli domácím dvě šance a již v 10. minutě prohrávali 2:0. Z nepříjemné situace jsme se však postupně oklepali a rychlejší a přesnější kombinací si vytvořili herní převahu. V dobrých šancích jsme dokázali také dvakrát skórovat a do poločasu nepříznivý stav vyrovnat. I ve druhé půli patřil úvod domácím, v samostatném nájezdu nás však podržel brankář Vojta Absolín. Hru poté oživili střídající hráči a do konce utkání jsme již byli lepším týmem. Vytvořené šance jsme dokázali proměnit a několik dalších zůstalo nevyužitých."