PORTRÉTY Z JULISKYZinedin Mustedanagič

U16: V poháru pana Marečka jsme ve velmi náročném utkání poprvé neuspěli

4. 2. 2018 | Redakce

U16: V poháru pana Marečka jsme ve velmi náročném utkání poprvé neuspěliVe třetím kole poháru Vlastislava Marečka přijel na Julisku Baník Ostrava a naše kluky čekalo velmi náročné utkání. Na začátku hry navíc přišla sněhová bouře a hrálo se tedy na velmi kluzkém terénu. Po silném výkonu, kdy jsme byli patnáct minut před koncem blízko vyrovnání, jsme nakonec odešli poraženi v poměru 2:6.

PU, sobota 3. 2. 2018
2:6
(1:3)
OstravaOstrava

Dukla Praha: Štefan – Denisenko (40. Noll), Kozojed, Kočí, Hypius (40. Mejdr) – Uhlíř, Hudec (40. Terentjev), Novotný (40. Kleček) – Křenek, Šátek, Peřina (40. Mareš).
Branky: 14. Křenek, 61. Kozojed.

Pavel Sedláček: "Utkání s Baníkem mají vždy velmi vysokou úroveň a tohle nebylo výjimkou. Hrálo se na velmi těžkém, kluzkém terénu, když se chvíli po úvodním hvizdu strhla nad Juliskou sněhová přeháňka. Baník je mimořádně fyzicky vyspělý, ve svém středu má výrazné individuality, z nichž někteří jsou v reprezentačním výběru ČR a i kombinačně dnes předvedl několik pěkných akcí. My jsme měli velmi dobré pasáže hry, kdy jsme se dokázali ostravským technicky a kombinačně minimálně vyrovnat. Utkání rozhodla naše nekoncentrovanost ve druhé části první půle, kdy jsme po vlastních chybách třikrát inkasovali. V závěru jsme byli blízko vyrovnání, kluci následně otevřeli hru a do otevřené obrany nás krátce za sebou baníkovští třikrát potrestali. Gratulujeme do Ostravy k vítězství a velké poděkování naším klukům za obětavý a silný výkon."