f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: University of Nevada - Dukla Praha-:-
PORTRÉTY Z JULISKYOndřej Brejcha

U16: Před začátkem turnaje jsme sehráli přípravné utkání s University of Nevada

16. 2. 2017 | Redakce

U16: Před začátkem turnaje jsme sehráli přípravné utkání s University of NevadaNa skvělém trávníku jsme odehráli dobré utkání, ve kterém jsme herní převahu dokázali zužitkovat i střelecky.

PU, středa 15. 2. 2017, Nevada, Las Vegas
University of Nevada University of Nevada
-:-

Dukla Praha: Přibyl (41. Absolín) – Urban (41.Matoušek), Bican (40. Neruda, Březina (41. Havlíček), Mládek (41. Ludvíče) – Kozel (41. Novotný), Dostál (41. Jeřábek), Peake (50. Kozel) – Jančí (60. Pátek), Hodek (60. Urban), Pátek (41. Kubeš).
Branky: 3. Peake (Kozel, Březina), 18. Hodek (Kozel), 23. Kozel (Pátek), 48. Jančí (Peake), 70. Urban (Ludvíček).

Tomáš Kulvajt: "Po dlouhém cestování jsme šli do zápasu bez předchozího tréninku. Kluci se však adaptovali na klimatické podmínky (příjemných 18°C) i na časový posun (-9 hodin) velmi rychle. Proti domácímu univerzitnímu výběru jsme šli do vedení hned první střelou Sebastiana Peake. I v dalším průběhu jsme lépe kombinovali a do poločasu přidali Davidem Kozlem a Jakubem Hodkem další dvě, i když trochu šťastné, branky. Domácí byli nepříjemní rychlými protiútoky, naštěstí se nám je dařilo kvalitně ubránit. Druhý poločas jsme přidali další dvě branky a v první konfrontaci s americkým fotbalem byli úspěšní. Uvidíme, co přinesou turnajové zápasy"

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotels