U14: Zlepšenou produktivitou v posledních 20 minutách jsme zvítězili nad týmem Písku

28.04.2018, 12:15

9:3

(3:1)

17. kolo, Česká divize žáků U14 A 2017/18

FC Písek

Sestava domácí: Janoušek – Magdi, Břeh, Ungerman, Pavlovský – Hauser, M.Novotný, Tran Tu – Kolínek, Grunnet-Jensen, Špatenka, Bačinský.

• Branky: Kolínek 3, Ungerman 2, Špatenka 2, Pavlovský, Grunnet-Jensen.
.

Michal Drga: "Sobotní utkání na Ruzyni mělo kvalitní úroveň. Výsledek tomu nenasvědčuje, ale 20 minut před koncem byl stav 3:3. První poločas se hrál v naší režii, ač byl terén těžký, snažili jsme se hrát kombinační hru, byli jsme důraznější a nebezpečnější. Do druhého poločasu jsme nastoupili laxně, hlavně naše defenzíva byla neorganizovaná a prostupná, což soupeř využil a srovnal skóre. Ukázali jsme však morální sílu a slepenými góly soupeři znovu odskočili. Poté ještě soupeř kopal penaltu, kterou ale Tomáš dobrým zákrokem zneškodnil a ještě stačil založit protiútok, který jsme úspěšně zakončili. Zápas jsme si pak již pohlídali a přidali i krásné branky z brejků. Děkujeme hráčům Písku za pěkný a dramatický zápas a rodičům za podporu.“