U14: Starší žáci deklasovali Slovan Liberec

7:0

(5:0)

5. kolo, Česká liga žáků U14 B 2016/17

FC Slovan Liberec

Sestava domácí: Spilka – Rada, Löffler (36. Kytka), Dragošek (36. Tomek), Fojt – Villaseca, Krenciv, Komani (36. Zíka) – Novotný (36. Barcal), Ulman, Štěpán.

• Branky: 9. Štěpán, 15. Komani, 18. Ulman, 28. Novotný, 35. Štěpán, 37. Krenciv, 50. Rada.
    Rozhodčí: Kazda Jan, Zatkal Dalibor, Ticháček Roman.
Utkání s Libercem skončilo velice pěkným výsledkem. Produktivní byli pouze domácí hráči a tak zaslouženě zvítězili 7:0.

Jaroslav Žipaj: "První poločas utkání s Libercem odehráli kluci velice efektivně. Sice nám poměrně často vázla výstavba, vepředu jsme ale byli velice silní, nebezpeční a především efektivní v zakončení. Některé akce v útočné třetině byly skutečně velice pohledné i kreativní. Ve druhém poločase jsme zlepšili výstavbu našich akcí, už se nám ale nedařilo tak efektivně překonávat střední zónu a tak jsme se k zakončení nedostávali tak často. I přesto jsme ale přidali další dvě hezké branky. Sedm vstřelených branek určitě potěšilo a doufám, že se nám v dalších utkáních povede propojit herní varianty z obou poločasů do všech fází naší hry."