U13: Zajímavý zápas nás čekal doma s Baníkem Sokolov

FK Dukla Praha

21. kolo, Česká liga žáků U13 B 2016/17

FK Baník Sokolov

Sestava domácí: Sádlo - Ungerman, Tomeček M, Tomeček D, Procházka - Břeh, Laštůvka, Mentberger, Grunnet-Jensen, Kratochvíl, Špatenka, Hauser, Škoch - Kolínke, Pavlovský.

Sestava hosté:

• Branky: ​Špatenka, Břeh, Ungerman, Kolínek.
Výborný výkon a převaha v poli, ale těch neproměněných šancí...

Hodnocení trenéra:

Erik Čala: „Prvních 60 minut bylo opravdu skvělých, hlavně co se týče herní dominance, presinku, dostupování hráčů, otáčení hry a vytváření šancí. Jediná věc, která nám opravdu chyběla, bylo proměňování vytvořených šancí. Po velké převaze na začátku nám hosté z brejku vstřelili gól a nečekaně vedli. Kluci ale pokračovali ve stejné hře celou dobu, a výsledek otočili. V poslední části hry nám tempo trochu opadlo a taky únavou se kopilo víc nepřesností, ale snaha jít až do konce byla znatelná, a kluci nakonec zápas zvládli i výsledkově. Což byla hezká tečka, za velmi dobrým výkonem. Již ve středu nás čeká neméně zajímavý výjezd do Litvínova, který je taky v horní polovině naší soutěže. Kluci si jistě přehrají v hlavách, co a jak mohli v šancích udělat jinak, a převedou stejnou převahu ve hřišti i do větší produktivity před brankou soupeře. Na závěr bych rád poděkovali soupeři za výborný zápas a fair-play.“