Těsná prohra s Jabloncem

FK Dukla Praha

18. kolo, HET liga 2017/18

FK Jablonec

Sestava domácí: Rada (C) – Kušnír, Ostojič, Jiránek, Podaný – Bilovský, Holík (62. Doumbia), Tetour – Miloševič (72. Djuranovič), Holenda, Koreš (70. Schranz).

Sestava hosté: Hrubý – Holeš, Pernica, Lischka, Matěj Hanousek – Hübschman (C) – Trávník, Považanec (83. V. Kubista) – Masopust (46. Zelený), Chramosta (79. Doležal), Jovovič.

• Branky: 64. Lischka.
    ŽK: 80. Podaný – 61. Považanec.
    Rozhodčí: Zelinka – Hájek, Pochylý.
  • Diváci: 827
Ve velmi chladném počasí nastoupili svěřenci Jaroslava Hynka k prvnímu domácímu zápasu roku 2018. O jeho osudu rozhodl po změně stran jediný úspěšný střelec utkání, jablonecký David Lischka.

Hodnocení trenéra:

Jaroslav Hynek: „Na zápas jsem se těšil, že bude vidět hodně hry na obou stranách. Jablonci se dařilo plnit jejich věci po celou dobu utkání. My jsme si vytvářeli tlak od začátku, ale pauza kvůli poruše na světlech nás rozhodila víc než soupeře. První pasáž po přerušení byla vyrovnaná, měli jsme tyčku ze standardky, které byla velká škoda, kdyby to padlo pro nás, vyvíjelo by se to třeba úplně jinak. Určitě by se nám hrálo lépe. Padlo to ale na druhou stranu, zápas rozhodl soupeř po standardní situaci. Nachytali nás, udělali si tam dobrý blok, my jsme si to špatně přebrali. Potom jsme byli dost nepřesní a v závěru zápasu jsme měli na hřišti chaos. Konec utkání se nám oproti tomu, jak jsme je zvládali na podzim, vůbec nepovedl. Je potřeba se na to podívat a zanalyzovat si, jakým způsobem bychom to mohli hrát lépe. Dnes se to nepovedlo.“