S Viktorií Žižkov smírně 1:1.

28.01.2017, 11:00
Na Máchovně 644, Beroun, UMT

FK Viktoria Žižkov

Přípravná utkání 2016/17

FK Dukla Praha

Sestava domácí: 1. poločas: Hrubeš – Pardubský, Švejdík, Egert, Hašek – Engelmann, Krystan, Čapek, Urbanec – Sixta – Dočekal. 2. poločas: Soukup – Hurka, Pimpara, Opluštil, Šandera – Jelínek, Pavlata, Eliáš, Mareš – Sixta (83. Čapek) – Surmaj.

Sestava hosté: Hruška – Miloševič, Šimůnek, Smejkal (46. Hanousek), Podaný – Bezpalec, Tetour, Bilovský (60. Mustedanagič) – Olayinka, Edmond, Brandner (71. Preisler).

• Branky: 40. Čapek - 57. Bezpalec
    Rozhodčí: Zuska Oldřich - Michal Palek, Jan Blažek.
Čtvrtý přípravný zápas Dukly nabídl malé pražské derby proti Viktorii Žižkov, které se odehrálo na umělém povrchu v Berouně. V prvním poločase šel do vedení druholigový tým zásluhou Čapka. Za svěřence Jaroslava Hynka srovnal Bezpalec, ale ani výrazná herní převaha nepřinesla vítězství.

Hodnocení trenéra:

Jaroslav Hynek: „Ve druhé části tohoto týdne jsme chtěli dotáhnout rozložení sil a 90 minutové zátěže na celý tým, takže opět ve dnešním utkání odehrálo 70 % hráčů plnou porci minut. V zápase jsme měli převahu po celou dobu, i když to nebylo úplně podložené brankami, ale příležitosti jsme tam měli. První poločas jsme si pokazili v jeho závěru standardní situací, kdy jsme těsně před faulem mohli zahrát balón do bezpečí. Do druhé půle jsme udělali určité korekce a naše převaha byla ještě větší. Měli jsme šance na to, abychom otočili skóre a zvítězili. Pro mě je důležité, že kluci za tím vítězstvím jednoznačně šli, i když se to nakonec nepodařilo.“