AC Sparta Praha

3:0

(2:0)

23. kolo, HET liga 2017/18

Sestava domácí: Nita – Zahustel, Hovorka, Štetina, Vatajelu – Stanciu (83. Sáček), Kulhánek, Kanga, Plavšič – V. Kadlec (46. Ben Chaim), Šural (C) (85. Lafata).

Sestava hosté: Rada (C) – Kušnír, Ostojič, Bezpalec, Miloševič – Bilovský – Holík (82. Doumbia), Brandner, Douděra, Podaný – Schranz (78. Djuranovič).

• Branky: 3. Šural, 14. Plavšič, 80. Šural.
    ŽK: 88. Kulhánek – 22. Holík, 51. Bilovský, 84. Miloševič.
    Rozhodčí: Julínek – Pelikán, Koval.
  • Diváci: 11123
Dukla vstoupila do derby proti Spartě špatně. Během prvních 14 minut inkasovala dvakrát a ani následný zlepšený výkon fotbalistů ve žlutých dresech na konečném výsledku nic nezměnil.

Jaroslav Hynek: „My jsme nezvládli vstup do zápasu, což byl úkol číslo jedna. Do 15. minuty prohrávat 0:2 na Spartě není jednoduchá situace. Pak měl hned Kuba Podaný hlavu, kterou mohl nepříznivý stav korigovat, kolem 25. minuty jsme se otřepali ze začátku a začali jsme být aktivnější, do poločasu není stav 2:0 neřešitelná situace. Během půle jsme si řekli věci, které jsme hned na startu druhého poločasu udělali, hned měl šanci David Douděra, dát v této fázi gól na 2:1, už bychom byli blízko tomu, abychom zápas zvládli. Dařilo se nám hrát aktivně 30 minut 2. poločasu, ale třetí branka nás definitivně položila. Byli jsme blízko toho, abychom výsledek uhráli zajímavý, bohužel se to nepovedlo. Spartě gratuluji, dala krásné branky a využila našich chyb.“