7:4

()

18. kolo, Česká liga žáků U12 B 2016/17

Admira Praha

Sestava domácí: Lochman - Budař, Urban, Gončarov, Onderišin, Pánek, Novák, Laredo, Palinčák, Čvikr, Šelicha, Nejedlý, Fiker.

• Branky: Šelicha 3, Palinčák, Nejedlý, Pánek, Fiker.
Utkání 18. kola české žákovské ligy skupiny B skončilo body pro domácí Duklu.

Hráč Peter Palinčák: "První třetinu jsme hráli chvalitebně a drželi jsme pořád míč na útočné polovině, nezvládali jsme ale koncovku. Na konci 1. třetiny jsme dostali 2 góly z brejků. O první přestávce jsme se "hecli" a na druhou třetinu jsme byli připraveni. Znovu jsme drželi míč na útočné polovině a konečně jsme vstřelili gól a do konce třetiny jsme skórovali ještě dvakrát. Stav byl tedy 3:2 pro Duklu. Ve třetí třetině protihráč srovnal. Opět jsme měli několik neproměněných šancí. Jejich gólman chytal skvěle, ale my jsme mu to usnadňovali. Zhruba v půlce 3. třetiny jsme měli pár skvělých šancí a dali 4 góly. Během poslední třetiny jsme ještě obdrželi 1 gól. Celý zápas jsme odmakali, hráli kombinačně a dočkali se zasloužené odměny v podobě výhry 7:4. Zápas se nám povedl, jediné, čeho litujeme jsou neproměněné šance, protože kdybychom je proměnili, dostali bychom se minimálně ke dvojnásobku vstřelených gólů."