20.08.2016, 14:00

SK Slavia Praha

2. kolo, 1.liga žen 2016/17

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Votíková – Necidová, Tomášková (76. Skálová), Bartoňová, Pěničková (64. Szewieczková), Chlastáková, Dědinová, Juračková, Bartovičová, Svitková, Kožárová (87. Veselá)

Sestava hosté: Nedvědová – Košíková (90. Davidová), Bažoutová, Čížková, Rzycká – Kantarská, Zemjánková (89. Beštová J.) – Holečková (66. Rychtarová), Kozlíková (77. Vydrová), Šturmová (83. Houbová ) - Beránková

• Branky: 1.Bartoňová, 12.Svitková, 58.Pěničková - 62.Šturmová
    Rozhodčí: Kovářová - Kánská, Chlastáková
  • Diváci: 150

Hodnocení trenéra:

Jan Vetyška, hlavní trenér: "Do zápasu jsme šli s tím, že se pokusíme uhrát slušný výsledek a potrápit favorita. Musíme respektovat obrovskou sílu soupeře a tak je porážka o dvě branky něco, co vnímáme jedině pozitivně. Holky celý zápas odmakaly a navíc i přes šílené vedro vydržely až do konce a to mě těší. Mrzí mě nekoncentrovanost v úvodu, kdy jsme během rozkoukávání dostali dvě branky, ale se zbytkem utkání jsem spokojen. Hráčkám děkuji za přístup a těším se na další ligový zápas."