f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Inter Lipsko 3:1
PORTRÉTY Z JULISKYBranislav Miloševič

Dukla porazila Inter Lipsko dvoubrankovým rozdílem

12. 7. 2017 | Redakce

Dukla porazila Inter Lipsko dvoubrankovým rozdílemPrvní přípravné utkání, v kterém nastoupila nejmladší sestava Dukly, doplněna o pár zkušenějších hráčů, se odehrálo na hřišti v Höckendorfu. O góly v síti Interu Lipsko se postarali Uroš Djuranovič, Adam Vlček a Frederik Bilovský.

PU, středa 12. 7. 2017, 11:00, Höckendorf | Zápas ON-LINE
Inter LipskoInter Lipsko

Dukla Praha: Rada - Douděra, Šimek, Ostojič, Dancák - Kozel, Brejcha, Bilovský - Koreš (46. Kovaľ), Djuranovič (60. Brabenec), Vlček.
Branky Dukly: 2. Djuranovič, 36. Vlček, 57. Bilovský.

V samotném úvodu utkání šla Dukla do vedení. Ve druhé minutě, po rozehraném rohovém kopu Lipska utekl po pravé straně se získaným míčem Douděra a z rychlého protiútoku nacentroval nabíhajícímu UROŠOVI DJURANOVIČOVI, který kolínkem vsítil první dukláckou branku. Druhý gól přišel po více jak 30 minutách hry. Štěpán Koreš si navedl míč z pravé strany do středu hřiště, pak ho prostrčil skrz obranu ADAMOVI VLČKOVI a ten střelou po zemi uklidil míč k bližší tyči – 2:0.

Zhruba deset minut po zahájení druhého poločasu získal na půlce hřiště míč Douděra a uháněl s ním po lajně do útoku. Z jeho centru až na podruhé skóroval FREDERIK BILOVSKÝ. V 64. minutě snížilo Lipsko na 3:1, když byla pro německého soupeře nařízena penalta za faul Šimka. Následovaly dvě slibné šance. Nejprve se k zakončení dostal z rohového kopu Vojtěch Brabenec, ale jeho rána z „voleje“ těsně minula tyčku. A deset minut na to centroval z levé strany Dancák, ale Bilovského ránu brankář soupeře vychytal. Utkání tak skončilo 3:1 a další prověrka čeká svěřence Jaroslava Hynka ještě dnes od 18:30 hodin proti třetiligovému Zwickau.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET