4:1

(2:1)

15. kolo, HET liga 2017/18

FK Mladá Boleslav

Sestava domácí: F. Rada (C) – Kušnír, Bezpalec, Jiránek, Podaný – Bílovský, Holenda, Tetour – Miloševič (79. Preisler), Djuranovič (71. Brandner), Schranz (77. Holík).

Sestava hosté: K. Aghajev – Pauschek, Stronati, Magera (C), Fleišman – J. Rada, Takács (67. Mareš) – Mingazov (82. Chramosta), Hubínek, Fabián (71. Komličenko) – Přikryl.

• Branky: 3. Podaný, 5. Djuranovič, 50. Holenda, 70. Djuranovič – 26. Přikryl.
    ŽK: 76. Podaný – 52. J. Rada, 90. Mareš.
    Rozhodčí: Julínek – Blažej, Pospíšil
  • Diváci: 1391
Dukla v domácím prostředí nadělovala o měsíc dříve, než bývá vzhledem k blížícím se vánočním svátkům běžné. Mladá Boleslav odjížděla z Julisky s porážkou 1:4, o kterou se svými góly zasloužili dvojnásobný střelec Djuranovič a Holenda s Podaným.

Jaroslav Hynek: „Zápas se hodnotí hezky. Snový start, kdy to po deseti minutách bylo 2:0, na druhou stranu když dáte dvě branky tak brzo, nevíte, jak na to tým zareaguje. My jsme ustoupili od toho, co jsme chtěli, výsledkem byla branka na 2:1. Od tohoto momentu byla celkově lepší Boleslav, my jsme přestáli tři situace, které mohly výsledek i otočit. Jít ale do poločasu s výsledkem 2:1 je malinko lepší než za stavu 2:0, celkově vás to víc směřuje ke koncentraci. Nás uklidnila naše třetí branka, pak jsme byli přesnější, hráli jsme, co jsme si řekli, odměnilo nás to navíc čtvrtou brankou a skvělým vítězstvím. Díky vstupu do zápasu a dobrému druhému poločasu jsme si ho zasloužili.“