U14: V dramatickém zápasem jsme podlehli na penalty Tempu

1:2sn

15. kolo, Česká divize žáků U14 A 2017/18

FC Tempo Praha

Sestava domácí: Janoušek– Magdi, Ungerman, Hauser, Bačinský – Kratochvíl, M. Novotný, Tran Tu - Grunnet-Jensen, Hubl, Špatenka.

Sestava hosté:

• Branky: M. Novotný.
.

Hodnocení trenéra:

Michal Drga: "V sobotním utkání na Ruzyni jsme byli málo důrazní v obou šestnáctkách. Mohli jsme lépe dohrát naše vyložené příležitosti, zároveň jsme soupeři dovolili spoustu místa v naší šestnáctce a byli jsme rádi, že nás ztrestal jen jedním gólem. Druhý poločas již byl více v naší režii, nicméně nedokázali jsme dostatečně rychle kombinovat, abychom přešli přes obranný blok soupeře. Přenášení hry musí být daleko rychlejší. Výsledek našeho prvního penaltového rozstřelu byl bolestivý, s odstupem času ale určitě skvělá zkušenost a pro diváky zážitek. Celkově je pro nás zápas výzvou ke zlepšování a zrychlování naší hry a kombinace. Děkujeme hráčům Tempa za pěkný, férový a dramatický zápas a rodičům za podporu.“