f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Ústí n. Labem - Dukla Praha 0:7
PORTRÉTY Z JULISKYBranislav Miloševič

U17: Nedělní mistrovské utkání proti FK Ústí nad Labem skončilo vítězstvím 7:0

5. 9. 2017 | Redakce

U17: Nedělní mistrovské utkání proti FK Ústí nad Labem skončilo vítězstvím 7:0V nedělním zápase se hráči U17 utkali na hřišti v Ústí nad Labem s domácím týmem. Skóre se na konci zápasu zastavilo za stavu 7:0 ve prospěch našeho týmu.

4. kolo, neděle 3. 9. 2017, 12:00
Ústí n. Labem Ústí n. Labem

Dukla Praha: Šmejkal - Matoušek, Bican , Březina, Mládek (60. Urban) - Novotný (50. Mentberger), Kozel (60. Peake), Jeřábek - Ludvíček, Hodek, Jančí (50. Kubeš).
Branky: 13. Hodek (Ludvíček, Novotný), 21. Březina (Hodek, Kozel), 35. Březina (Matoušek, Kozel), 59. Hodek (Mentberger, Matoušek), 68. Ludvíček (Jeřábek), 71. Kubeš (Ludvíček, Jeřábek), 79. Hodek (Peake, Hodek).

Filip Soukup: "Do utkání jsme vstoupili aktivně a v prvním poločase byl k vidění zajímavý fotbal, ve kterém jsme vstřelili soupeři 3 góly. Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivitě a po čtvrtém vstřeleném gólu se hra odehrávala prakticky na útočné polovině, kdy jsme ještě 3 brankami dovršili celkové skóre 0:7. Děkujeme soupeři, že nám umožnil sehrát toto utkání. Těšíme se na další ligový test, který nás čeká v Jablonci."

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET