U17: Nedělní mistrovské utkání proti FK Ústí nad Labem skončilo vítězstvím 7:0

4. kolo, Česká liga dorostu U17 B 2017/18

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Šmejkal - Matoušek, Bican , Březina, Mládek (60. Urban) - Novotný (50. Mentberger), Kozel (60. Peake), Jeřábek - Ludvíček, Hodek, Jančí (50. Kubeš).

• Branky: 13. Hodek (Ludvíček, Novotný), 21. Březina (Hodek, Kozel), 35. Březina (Matoušek, Kozel), 59. Hodek (Mentberger, Matoušek), 68. Ludvíček (Jeřábek), 71. Kubeš (Ludvíček, Jeřábek), 79. Hodek (Peake, Hodek).
V nedělním zápase se hráči U17 utkali na hřišti v Ústí nad Labem s domácím týmem. Skóre se na konci zápasu zastavilo za stavu 7:0 ve prospěch našeho týmu.

Hodnocení trenéra:

Filip Soukup: "Do utkání jsme vstoupili aktivně a v prvním poločase byl k vidění zajímavý fotbal, ve kterém jsme vstřelili soupeři 3 góly. Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivitě a po čtvrtém vstřeleném gólu se hra odehrávala prakticky na útočné polovině, kdy jsme ještě 3 brankami dovršili celkové skóre 0:7. Děkujeme soupeři, že nám umožnil sehrát toto utkání. Těšíme se na další ligový test, který nás čeká v Jablonci."