f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Táborsko - Dukla Praha 2:3
PORTRÉTY Z JULISKYOndřej Brejcha

U17: Na hřišti v Sezimově Ústí jsme porazili domácí Táborsko o jednu branku

14. 8. 2017 | Redakce

U17: Na hřišti v Sezimově Ústí jsme porazili domácí Táborsko o jednu brankuV utkání, které se kvůli pátečním bouřkám a podmáčenému terénu muselo odehrát na umělé trávě, jsme měli ve druhém poločasu více šancí, ze kterých jsme vytěžili vítěznou branku.

0, sobota 12. 8. 2017
Táborsko Táborsko

Dukla Praha: Přibyl – Haniak (60. Ludvíček), Bican (60. Dostál), Havlíček (40. Kozojed), Matoušek (50. Mládek) – Jeřábek (40. Zacharchenko), Peake, Dostál (40. Březina) – Watkins (40. Šátek), Kubeš, Hodek (60. Watkins).
Branky: 12. Hodek (Jeřábek, Peake), 17. Peake (Hodek, Havlíček), 55. Hodek (Šátek, Kubeš).

Tomáš Kulvajt: "Domácí šli do vedení důrazem po rohovém kopu, nám se podařilo ze stejné standardní situace o sedm minut později vyrovnat. Za dalších pět minut jsme šli do vedení po přesné hlavičce Peake, vyrovnání pak ve 30. min přinesla vlastní branka Kuby Jeřábka. Vítěznou branku vstřelil po rychlém přenesení hry a přiklepnutí Šátka svou druhou brankou v utkání Hodek. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, v tom druhém jsme si vytvořili herní převahu i šance, které se nám však tentokrát nedařilo proměňovat v dostatečné míře. Domácí měli také několik příležitostí z rychlých brejků, které jsme však zvládli ubránit. Z tohoto pohledu bylo naše vítězství zasloužené."

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET