FK Příbram

3:2

(2:2)

20. kolo, Juniorská liga 2017/18

Sestava domácí: Švenger – Květ, Vávra, Kodr, Kilián, Schwendt, Ric (K), Matoušek, Jandera, Ayong, Průcha.

Sestava hosté: Czehowsky – Burget, Douděra (K), Greš, Schranz, Dancák, Zubashivskij, Preisler, Král, Šimek, Petryk.

• Branky: 8. Kodr, 14. Schwendt, 80. Kodr – 4. Schranz, 34. Preisler
    ŽK: 86. Schwendt.
    Rozhodčí: Severýn – Blažej, Fišer.

Michal Kolomazník: "Do utkání jsme vstoupili výborně, brzy jsme vstřelili gól, poté se nám ale zranil hráč a během jeho ošetřování dal soupeř gól ze standardky. Následně, než jsme se dokázali po střídání zorganizovat, tak jsme inkasovali podruhé, což soupeři vlilo krev do žil a následujících 10-15 minut na tom byl lépe. Do výraznějších šancí jsme je však nepouštěli a naopak nám pomohla standardní situace, kterou Prajska (Preisler) parádně trefil. Poté jsme zase byli lepší my. Vstup do druhého poločasu byl vyrovnaný, bez stoprocentních příležitostí. Soupeř utkání rozhodl 10 minut před koncem opět ze standardky, kterou jsme znovu neubránili."