08.10.2017, 10:15

FC Slovan Liberec

5. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy 2017/18

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Tieftrunková - Černá, Jakubcová, Jakubů, Jurková, Lamačová, Mauerová, Supová, Valečková, Reicheltová, Hrušová – Kopecká, Křížová, Bartošová, Manychová

Sestava hosté: Martynková - Vosáhlová, Zvolánková, Robinson, Zatloukalová, Ryndzak, Nováková, Lábusová, Pařízková, Bělohlávková, Walmer – Hamouzová, Posledníková, Šebková, Šebrlová

• Branky: 35. Černá – 33. Zatloukalová, 39. Bělohlávková
    Rozhodčí: Kolín
  • Diváci: 50

Hodnocení trenéra:

Maruška Havlasová, trenérka: „Do Liberce jsme jeli s tím, že bychom se rádi poprali o zisk prvních bodů. Bohužel před zápasem se omluvilo několik hráček a ještě stále nebyla fit Stoner, její absence je na hřišti znatelná. Každopádně jsme tým doplnili z šikovných mladších žákyň, které vždy předvedou bojovný výkon a přidají i něco navíc. Poprvé jsme do zápasu vzali nováčka Lindu Zatloukalovou, ta díky své chutí a zápalu vybojovala několik míčů a za to byla odměněna brankou, tak to má vypadat. Celkově nás strašně trápila mezihra a přesnost přihrávek a často jsme nechávali volný střed hřiště a tak musela v brance vynikat Julča Martynková. Upřímně v takovýchto zápasech čekáme od holek trochu více. Je potřeba se vytvořit více šancí a především zakončovat s chladnou hlavou.“