f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Bohemians 1905 - Dukla Praha 0:11
PORTRÉTY Z JULISKYMichal Bezpalec

WU18B: Podzimní část 2. ligy dorostenek zakončena výhrou 11:0 nad Klokankami

15. 11. 2017 | Redakce

WU18B: Podzimní část 2. ligy dorostenek zakončena výhrou 11:0 nad KlokankamiV neděli se hráčky B týmu juniorek sešly k poslednímu zápasu letošního roku. Za deštivého počasí nastoupily proti hráčkám Bohemky, které odehrály zápas v deseti.

10. kolo, neděle 12. 11. 2017, 16:00, UMT Uhříněves
Bohemians 1905 Bohemians 1905

Bohemians 1905: Kulichová - Digmayerová, Kasalová, Tamchynová, Čiperová, Cabrnochová, Šuleková, Machová, Vránová, Městková, Slabochová
Dukla Praha: Žáková - Blažková, Fojtíková, Fominykh, Frolíková , Kaplanová, Košatková, Maulová, Nováková, Portešová, Potěmkina, Senická, Veselá, Žočková
Branky: 7., 67., 69. Frolíková; 23. Senická; 42., 53., 57., 65. Fominykh, 56. Potěmkina, 70. Maulová, 74. Portešová
Rozhodčí: Pytloun

Celý zápas probíhal převážně na polovině domácího týmu. Skóre otevřela v 7. minutě střelou spoza vápna hráčka Dukly Frolíková. Druhý gól prvního poločasu přidala ve 23. minutě Senická, která proměnila přímý kop. Dukla mohla přidat více gólů, ale akce převážně skončily na kopačkách bránící Šulekové.

Druhý poločas byl již v režii hostů. Dvě minuty po přestávce vsítila svůj první gól v zápase hráčka Dukly Fominykh. V poslední dvacetiminutovce brankářka hostů čelila jedné střelbě za druhou. Postupně přidala další 3 góly hráčka Fominykh, 2 góly Frolíková a po jednom gólu Potěmkina, Maulová a Portešová. Stejně jako v prvním poločase, mnoha dalším brankám zabránila domácí stoperka Šuleková.

Barbora Boušová, trenérka: "I přes déšť, který provázel celý zápas, hráčky Dukly nepolevily ze své hry. Většina zápasu se odehrávala na soupeřově polovině, kam jsme se často dostávaly po akcích na křídle. Holky si pořádně zastřílely. Doufám, že jejich produktivita vydrží i do další sezóny. :-)"

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET