f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Mnichovo Hradiště - Dukla Praha 1:3
PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer

WU18B: Béčko juniorek porazilo Hradiště 3:1

30. 10. 2017 | Redakce

WU18B: Béčko juniorek porazilo Hradiště 3:1V neděli odpoledne juniorky sehrály utkání s Mnichovým Hradištěm, které bylo na Julisce netradičně domácím týmem.

8. kolo, neděle 29. 10. 2017, 17:45, UMT Juliska
Mnichovo Hradiště Mnichovo Hradiště

Mnichovo Hradiště: Cenefeslová – Suchánková, Ondříšková, Némethová, Šolcová, Zejbrdlichová, Šťulíková, Sigmundová, Korelová, Paličová, Nováková, Braunová, Sehnalová, Suchánková, Farbárová, Valíčková
Dukla Praha: Žáková - Maulová, Košatková, Veverková, Veselá, Senicková, Potěmkina, Koskubová, Kubešová, Teissigová Sabina, Teissigová Simona, Fojtíková, Fominykh, Blažková
Branky: 27.Zeibrdlichová - 25., 35.Fominykh, 47.Šimonková
Rozhodčí: Pruška

Úvodní dvacetiminutovka utkání se odehrávala na obou polovinách hřiště. V 25. minutě prošla Fominykh mezi obranou domácího týmu a poprvé rozvlnila sítě Hradiště. O dvě minuty později potrestala nedůraz v obraně Dukly Zeibrdlichová a skóre bylo srovnáno. V 35. minutě se Dukla dostala do brejku, kdy Veverková sprintovala po křídle a přesnou přihrávkou našla před bránou hráčku Fominykh, která neměla problém se zakončením. Do kabin se šlo za stavu 1:2.

Začátek druhého poločasu měl stejný scénář - hra probíhala na obou stranách hřiště. Hráčky Dukly soupeřky tlačily, výsledkem byl gól Šimonkové. Necelých deset minut před koncem byla po zákroku Koskubové ve vápně nařízena penalta. Hráčka Hradiště vystřelila do břevna, hostující hráčky si tak mohly oddechnout. Do konce zápasu se již výsledek nezměnil a Dukla porazila Mnichovo Hradiště 1:3.

Barbora Boušová, trenérka: "Oproti prvnímu zápasu v podzimní části soutěže soupeř nastoupil v plném počtu a na skóre se to hned podepsalo. Výhra se nerodila tak snadno jako poslední vzájemný zápas. Budu se již opakovat, ale stále hráčkám připomínám důraznou hru. Většinu gólů jsme v soutěži doposud obdržely právě po laxním bránění. I nadále se tedy budeme na tréninku věnovat vštěpování důrazu hráčkám."