f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Sokol Třebeš 3:1
PORTRÉTY Z JULISKYGünter Bittengel

WU18B: Tři body s Třebší získané bojovností

15. 10. 2017 | Redakce

WU18B: Tři body s Třebší získané bojovnostíPo sobotním zápase se hráčky B týmu juniorek posunuly na 2. místo tabulky.

6. kolo, sobota 14. 10. 2017, 11:00, UMT Juliska
Sokol TřebešSokol Třebeš

Dukla Praha: Žáková – Portešová, Senická, Veverková, Lafková, Krůtová, Žočková, Koskubová, Hrdličková, Lupačová, Teissigová, Košatková, Maulová, Veselá, Fominykh, Macečková, Fojtíková
Sokol Třebeš: Dudášková - Lelková, Duchatschová, Peremská, Kosinová L., Havlíčková, Fejglová, Kosinová K., Vanišová, Suchanová, Janoušková, Haužvicová D., Hloušková, Bošková, Černá, Landová, Haužvicová P.
Branky: 5., 6., 45. Hrdličková - 70. Dudášková
Rozhodčí: Doležal

Do dnešního zápasu nastoupily hráčky Dukly důrazně, protože věděly, že je čeká těžký soupeř a půjde o důležité body. Výsledkem tlaku na soupeře byl v 5. minutě gól Hrdličkové, která se trefila z velkého vápna - 1:0. Již o minutu později se stejná hráčka prosadila mezi stoperkami a z úhlu zakončila - 2:0. Zbytek poločasu byla hra vyrovnaná na obou stranách a do poločasu už branka nepadla.

Druhý poločas začal opět nátlakem ze strany Dukly a hráčky se dostávaly více dopředu. Ve 45. minutě dala Lafková křižný míč na Hrdličkovou, která z malého vápna zakončovala a skóre zvýšila o tři branky. V 52.minutě se po rohu Dukly ocitla v šanci Portešová, ale brankářku bohužel neprostřelila.

Po nepřesné nahrávce od brankářky Žákové se dostala do šance v 70. minutě hráčka Třebše Dudášková, která proměnila a snížila tak skóre na 3:1. Poslední minuty zápasu se střídavě odehrávaly na obou stranách hřiště a byly ve znamení mnoha osobních soubojů. Žádná branka již nepadla a Dukla tak na domácím hřišti porazila Třebeš 3:1 a získala důležité tři body.

Barbora Boušová, trenérka: "Dnes hráčky odehrály těžký zápas plný soubojů od první do poslední minuty. Oceňuji jejich bojovnost. I přesto, že jsme v úvodních minutách již vedly 2:0, holky hru nezklidnily a na hřišti byly vidět nepřesnosti v přihrávkách.

Druhý poločas kromě třetí branky nepřinesl téměř žádné momenty, kdy by soupeřova brána byla ohrožena. Musíme zapracovat na proměňování šancí, které si před bránou soupeře vytvoříme."

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET