f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Slovan Liberec - Dukla Praha 3:1
PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka

WU18B: Dorostenky podlehly Liberci 3:1

19. 9. 2017 | Redakce

WU18B: Dorostenky podlehly Liberci 3:1V neděli ráno čekal holky první venkovní zápas, tentokrát pod Ještědem.

2. kolo, neděle 17. 9. 2017, 10:30, Mníšek u Liberce
Slovan Liberec Slovan Liberec

Slovan Liberec: Bublová, Reicheltová, Mauerová, Vančurová, Tlustá, Černá, Novotná, Folprechtová, Bobvošová, Benešová, Siváková, Jakubcová, Buštová, Škorpilová, Čutková, Pekařová
Dukla Praha: Plotzová, Fojtíková, Fominykh, Kordulová, Koskubová, Krůtová, Portešová, Lafková, Blažková, Šimonková, Teissigová Simona, Teissigová Sabina, Veverková, Senická.
Branky: 18., 45. Siváková, 76. Folprechtová - 56. Šimonková
Rozhodčí: Konopásek

První minuty zápasu se odehrávaly na obou polovinách hřiště. Soupeř ohrožoval naší branku především průniky hráčky Sivákové. Hráčkám Dukly se bohužel po nepřesných přihrávkách nedařilo soupeřovu bránu ohrozit. V 18. minutě nepokrytá Siváková vstřelila první gól domácích. Do konce prvního poločasu se nadále hrálo na obou stranách hřiště. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:1.

Pět minut po začátku druhého poločasu stejná hráčka domácího týmu, Siváková, zvýšila skóre na 2:0. Výborně hrající hráčka Liberce neměla problém se zakončením, neboť nebyla důrazně bráněna. Za deset minut rozvlnil sítě domácí brány gól Šimonkové, která zakončila po rohu Senické. Bohužel v 76.minutě opět po nedůrazu obrany Dukly se podařilo Liberci vsítit třetí gól.

Barbora Boušová, trenérka: „Čekal nás zápas se silným soupeřem, jehož kvality se potvrdily. V prvním poločase holky bohužel ztrácely míče nepřesnými přihrávkami, bránu soupeře jsme téměř neohrozily. Ve druhé polovině hráčky Dukly zabraly a výsledkem byl gól. Musíme zapracovat na důrazu v obraně a lepší komunikaci na hřišti. Soupeři gratuluji k výhře“.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET