29.07.2017, 10:30

Přípravná utkání Ženy 2017/18

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Poláková – Adámková, Košíková, Bažoutová, Šturmová – Hrobská, Zemjánková, Kozlíková, Beránková, Kantarská – Soukupová

Střídaly: Beštová, Dvorská, Pakostová, Rychtarová, Rzycká

• Branky: 41., 59. Soukupová, 61., 63. Rychtarová, 83., 90. Kantarská, 18. Hrobská, 26. Beštová, 36. Zemjánková, 54. Kozlíková
    Rozhodčí: Bezdička
  • Diváci: 30

Hodnocení trenéra:

Jan Vetyška, hlavní trenér: "Sehráli jsem teď ve třech dnech dvě velmi dobrá utkání. Proti chlapcům jsme si vyzkoušeli hru proti fyzicky zdatnému soupeři, holky byly nuceny provádět vše ve větší rychlosti a důrazu. Byl jsem z výkonu děvčat opravdu nadšen, nikomu nebylo co vytknout. V sobotu proti Čáslavi se jednalo o jiný typ zápasu, dostávali jsme více prostoru a navíc fyzicky soupeř s postupem času odpadával. Měli jsme tak možnost nacvičovat útočné mechanismy, kterým se v poslední době věnujeme. Opět jsem byl nadmíru spokojen s naši hrou, méně již s efektivitou v zakončení, ale to k těmto zápasům se spoustou šancí patří."