f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Tatran Prešov 1:1pen
Turnaj, středa 5. 7. 2017, 14:45, Žirovnice
1:1pen
Tatran PrešovTatran Prešov

Dukla Praha: Hruška – Douděra, Kušnír (K), Ostojić, Preisler, Tetour, Kozel, Bilovský, Koval (71. Brejcha), Brabenec, Schranz
Branky: 66. Kozel, rozh. pen. Kozel – 22. Kralovič

Prvním soupeřem Dukly byl tým ze Slovenska. Ve 22. minutě napřáhl zpoza vápna ke střele Richard Kralovič, která doplachtila přesně do šibenice Hruškovy brány a poslal tak Prešov do vedení. V první půli měl nejblíže k vyrovnání Frederik Bilovský, který se povedenou individuální akcí zbavil tří protihráčů, ale v závěrečný moment se mu míč zamotal mezi nohy a do sítě jej poslat nedokázal.

Po změně stran se ve velké příležitosti ocitl nabíhající Preisler, jenže nedokázal hlavou trefit míč ideálně a soupeřova gólmana tak neohrozil. Vyrovnání se pražský tým dočkal v 66. minutě. DANIEL KOZEL si na okraji šestnáctky zpracoval Kovaľovu přihrávku a následně vypálil. Střela byla tečována jedním z bránících hráčů a obloukem se snesla až za záda bezmocného Taliana. V předposlední minutě zápasu kopali hráči Prešova pokutový kop. Dupkalovu střelu však Hruška vyrazil.

Zápas dospěl do penaltového rozstřelu. Ten rozhodl až v osmé sérii DANIEL KOZEL a přisoudil tak Dukle z prvního zápasu vítězství.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET