f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Háje JM 2:1
PORTRÉTY Z JULISKYJaroslav Hynek

Starší žáci "C": Na Julisce jsme zvítězili po zlepšeném výkonu ve druhém poločase s týmem Hájů

24. 4. 2017 | Redakce

Starší žáci ”C”: Na Julisce jsme zvítězili po zlepšeném výkonu ve druhém poločase s týmem HájůHáje šly už v první minutě hry do vedení, když proměnily pokutový kop. V první půli byla hra vyrovnaná a žádný tým už branku nepřidal. My jsme ve druhém poločasu zvýšili aktivitu a dvěma góly se nám podařilo utkání otočit v náš prospěch.

14. kolo, neděle 23. 4. 2017, 11:00, UMT Juliska
Háje JMHáje JM

Dukla Praha: Štefan, Mikuda, Tomek, Noll, Divín, Štěpán, Kleček, Zíka, Denisenko, Goldschmidt, Kytka, Suchan, Cvetanov, Korseko.
Branky: 43. Kleček, 58. Štěpán. Asistence: 43. Divín, 58. Kytka.

Pavel Sedláček: "Pro kluky byl obrovský zážitek a svátek hrát na hlavním hřišti. V první půli jsme nehráli dost aktivně, nedostatečně jsme presovali a vázla také kombinace. Vytvořili jsme si několik slibných příležitostí do zakončení, ale nebyli jsme úspěšní. Ve druhém poločase jsme přidali na aktivitě a spolupráci, jež vedla k herní převaze. Utkání se nám podařilo otočit dvěma góly. V závěru jsme měli čtyři další příležitostí, ale branku jsme již nepřidali. Přestože se Háje dostaly také ke dvěma příležitostem, brankář Jakub Štefan nás podržel. Děkujeme všem divákům za podporu a těšíme se na další přeborové utkání, které hrajeme v neděli na Loku Vltavín."

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET