f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: FA Praha - Dukla Praha 2:1
PORTRÉTY Z JULISKYMarek Hanousek

12. 4. 2017 | Redakce

V úvodním utkání jarní části přeboru naše céčko starších žáků prohrálo na StřížkověPřes výraznou převahu na míči v podstatě po celé utkání, jsme si nedokázali vytvořit brankové příležitosti a po dvou úspěšných protiútocích kluků z fotbalové akademie jsme dvakrát inkasovali. Nám se podařilo pouze korigovat na konečných 2:1.

13. kolo, neděle 2. 4. 2017, 16:30, UMT Střížkov
FA Praha FA Praha

Dukla Praha: Bičiště, Mikuda, Kočí, Mejdr, Erdmann, Cvetanov, Kozojed, Divín, Mareš M., Jakoubek, Suchan, Korseko.
Branky: 50. Kozojed.

Pavel Sedláček: "Dnes jsme jako tým nepředvedli dobrý výkon. Nebyli jsme dostatečně aktivní v útočné fázi a chyběl tlak do branky a touha po gólu. Kromě toho jsme se nevyvarovali několika chyb v obraně, které kluci z Fotbalové akademie dokázali využít. My jsme se dokázali prosadit pouze jednou a přes velký tlak jsme nebyli dostatečně efektivní. Utkání bylo pro nás školou pokory a pracovitosti. Děkujeme všem rodičům za povzbuzování a gratulujeme Fotbalové akademii k vítězství."

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET