f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Slavia Praha - Dukla Praha 7:0
PORTRÉTY Z JULISKYOndřej Kušnír
20. kolo, sobota 20. 5. 2017, 10:15, UMT Vladivostocká
Slavia Praha Slavia Praha

Slavia Praha: Šulcová – Hašková, Vokáčová, Růžičková, Prošková, Hilbertová, Dinh, Pavlasová, Camprová, Kolářová, Pakostová, Potůčková, Bartlová, Pouvová, Marková, Bubáková
Dukla Praha: Maulová – Smiley, Žilinská, Kaplanová, Lánská, Krůtová, Žáková, Stoner, Veverková, Lišková, Chaloupková, Bělohlávková, Ryndzak, Lafková
Branky: 4., 70. Hilbertová, 24., 43. Růžičková, 26. Vokáčová, 38. Pavlasová, 60. Dinh

Teplé počasí přivítalo Duklačky v tréninkovém centru Slavie. Umělá tráva teplotu ještě násobila. Možná to vše přispělo k unavené výkonu baletek z Julisky. Slavie se očekávaně chopila diktování hry. Bohužel Duklačky většinou na vše reagovaly pozdě. Většina branek, které Slavie vsítila padla po velmi podobných chybách. Chyběl důraz ve středu hřiště i v obranné fázi, vázla komunikace, nepodržel se míč. V druhém poločase se obraz hry nezměnil. Standartní a lepší výkon podaly pouze 4 hráčky a to je pro slušný výkon týmu málo. Slávistky zaslouženě vyhrály jasným rozdílem.

Maruška Sůrová – trenérka: „Dlouhodobě se nám na Slavii vůbec nedaří a neumíme na ni hrát. Opět jsme dostaly mnoho branek. Musím říct, že mnoho z nich bylo zbytečných, po individuálních a hlavně laciných chybách především ve středu hřiště. To, co nás zdobilo ve středu proti Spartě, nám na Slavii často chybělo. Každopádně Slavie byla dnes jasně lepším týmem. Teď už se zaměříme na poslední zápas sezóny s Plzní, abychom se mohly pěkně rozloučit s letošní 1. ligou.“

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET