f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Trutnov 2:1
PORTRÉTY Z JULISKYGünter Bittengel

16. 5. 2017 | Redakce

U15: Zlepšenou hrou ve druhé půli jsme strhli utkání s Trutnovem na svoji stranuV dalším kole žákovské ligy jsme v Ruzyni přivítali tým Trutnova. Hosté šli brzy do vedení, když jsme nebyli důrazní ve vlastním pokutovém území. V útočné fázi jsme si několik příležitostí vytvořili, ale neproměnili jsme. Ve druhé půli jsme zlepšili pohyb a byli aktivní a utkání jsme dokázali otočit na konečných 2:1.

6. kolo, sobota 13. 5. 2017, 14:00, hř. Ruzyně
TrutnovTrutnov

Dukla Praha: Bičiště – Šebrle, Kozojed, Noll, Kytka (35. Mejdr) – Křenek (35. Hypius), Spáčil (35. Hudec), Novotný A. (35. Kočí) – Erdmann (35. Helík), Šátek, Novotný J. (35. Peřina).
Branky: 37. Šátek (pen.), 66. Šátek (Hypius) - 7. Bednář.

Petr Fišar: „Tým z Trutnova prokázal velkou odolnost a houževnatost v osobních soubojích, kdy naše sebemenší přidržení míče znamenalo ztrátu nebo nepřesnost v kombinaci. Do dobře zorganizované obrany trutnovských se nám podařilo několika pěknými akcemi prosadit až před bránu, kde scházelo více klidu při zakončení. V druhé půli, kdy bylo po patnácti minutách utkání přerušeno pro silný déšť, kluci na podmáčeném terénu ještě zvýšili tlak do brány a soustavnou, přesnou a rychlou kombinací se začali prosazovat. Utkání do závěru vygradovalo v naše dvě branky, jež nás odměnily vítězstvím. Všichni na hřišti zaslouží pochvalu za předvedené výkony v těžkých podmínkách. Naši kluci byli pochváleni trenéry Trutnova za dodržování zásad fair-play, kdy některé rozhodnutí rozhodčích zvrátili v prospěch trutnovských a jsme rádi, že dlouhodobé vedení v tomto duchu jsou kluci schopní realizovat ve skutečné činy na hřišti a tím dobře reprezentovat nejen sebe, ale i klub Dukla Praha.“

Carbounion Bohemia Adidas ePojisteni.cz Alsamisport
Fides Carbosped Sportprogres NH Prague