PORTRÉTY Z JULISKYGünter Bittengel
    FANSHOP

S Žižkovem starší žáci U15 dokázali v Ruzyni zvítězit

24. 4. 2017 | Redakce

S Žižkovem starší žáci U15 dokázali v Ruzyni zvítězitV deštivém počasí jsme odehráli těžké utkání s týmem Žižkova. Šli jsme brzy do vedení po povedeném rohovém kopu. Po chybách v obraně jsme nabídli žižkovským několik příležitostí, které nevyužili a utkání se nakonec definitivně zlomilo až v závěru, kdy jsme přidali další dvě branky a zvítězili 3:0.3. kolo, sobota 22. 4. 2017, 14:00, hř. Ruzyně
Dukla Praha Dukla Praha
3:0
(1:0)
ŽižkovŽižkov

Dukla Praha: Bičiště, Mejdr (35. Mareš), Křenek, Kočí, Šebrle, Hudec, Novotný A., Mlejnek (35. Hypius), Šátek, Peřina (35. Helík), Novotný J. (35. Kozojed).
Branky: 9. Kočí, 54. a 57. Šátek. Asistence: 9. Novotný A., 54. Kozojed, 57. Šátek.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Výkon v dnešním utkání nebyl z naší strany optimální. Byli jsme hodně nepřesní, nebyli jsme kompaktní v jednotlivých řadách a nedařila se nám kombinace. Příliš jsme také přidržovali míč a nedávali ho rychle od nohy. Po našich individuálních chybách v obranné fázi jsme Žižkovu nabídli několik velmi dobrých příležitostí k zakončení. I přesto jsme však dokázali utkání dovést do vítězného konce. Do další práce nám zůstává téma práce v pokutovém území před oběma brankami a znovu vzájemné propojení mezi sebou, maximální koncentrace a rychlá práce s míčem. Děkujeme všem rodičům za povzbuzování a těšíme se na další utkání, které hrajeme příští sobotu v Jablonci."

 Fotogalerie


Partneři klubu