02.04.2017, 11:00

SK DFO Pardubice

1.liga dorostenek Čechy 2016/17

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Pošvová (40.Bidlová) - Horynová (42.Matěnová), Matějková, Nejedlá, Kučková, Karabinošová, Vrabcová (25.Endrová), Fialová, Reinberková, Prášilová

Sestava hosté: Frolíková - Maulová, Macečková, Novotná, Žilinská (40.Makalová, 63.Portešová) - Senická, Lupačová, Žočková (79.Hozmanová) - Adámková, Hrdličková, Krejcarová (75.Zelenková)

• Branka: 27.Hrdličková
    Rozhodčí: Školout - Ledajaks, Ortikov
  • Diváci: 75

Hodnocení trenéra:

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Dnes se nám utkání herně vůbec nepodařilo. Pardubické holky byly aktivnější, důraznější a více fotbalové. Nám se naopak podařilo skórovat z první šance v utkání. Potom jsem drželi obranný blok a do ničeho výraznějšího soupeřky nepustili. Vzadu jsme chybovali jednou a situaci perfektně zvládla Gabča Frolíková. Holky musím pochválit, že celý zápas odmakaly a zjistily, že se dá zvládnout zápas, i když se nedaří.“