f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Litvínov - Dukla Praha 2:10
PORTRÉTY Z JULISKYPavel Drsek
22. kolo, sobota 20. 5. 2017, 14:30, hř. Lomská
Litvínov Litvínov

Dukla Praha: Lochmann - Budař, Pánek, Palinčák, Laredo, Fiker, Nejedlý, Kuča - Novák, Čvirk, Šelicha, Gončarov.
Branky: Šelicha 3, Gončarov 3, Nejedlý, Laredo, Kuča, Čvirk.

Tomáš Večeřa: "Od první minuty jsme byli velmi aktivní a tlačili jsme se neustále do zakončení. Po několika šancích skóre utkání na potřetí otevřel Sam. Nižší individuální i týmová kvalita v zakončení a finální fázi nás provázela po celé utkání. S velkou chutí jsme odebírali míče, kombinovali nebo individuálně přecházeli přes protihráče. Za tuto kvalitu si hráči zaslouží pochvalu. Jako například Honza (zvládl i finální fázi), který si po individuálním průniku zvolil kličku do volného prostoru (ne na silnější nohu) a skóroval.

Ocenění máme i pro hráče Kladna, kteří se nevzdali a hráli až do samotného konce s velkým úsilím."

Carbounion Bohemia Adidas ePojisteni.cz Alsamisport
Fides Carbosped Sportprogres NH Prague