f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Admira Praha 7:4
PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý

Mladší žáci U12 porazili Admiru

25. 4. 2017 | Redakce

Mladší žáci U12 porazili AdmiruUtkání 18. kola české žákovské ligy skupiny B skončilo body pro domácí Duklu.

18. kolo, sobota 22. 4. 2017, 10:15, Ruzyně
Admira PrahaAdmira Praha

Dukla Praha: Lochman - Budař, Urban, Gončarov, Onderišin, Pánek, Novák, Laredo, Palinčák, Čvikr, Šelicha, Nejedlý, Fiker.
Branky: Šelicha 3, Palinčák, Nejedlý, Pánek, Fiker.

Hráč Peter Palinčák: "První třetinu jsme hráli chvalitebně a drželi jsme pořád míč na útočné polovině, nezvládali jsme ale koncovku. Na konci 1. třetiny jsme dostali 2 góly z brejků. O první přestávce jsme se "hecli" a na druhou třetinu jsme byli připraveni. Znovu jsme drželi míč na útočné polovině a konečně jsme vstřelili gól a do konce třetiny jsme skórovali ještě dvakrát. Stav byl tedy 3:2 pro Duklu. Ve třetí třetině protihráč srovnal. Opět jsme měli několik neproměněných šancí. Jejich gólman chytal skvěle, ale my jsme mu to usnadňovali. Zhruba v půlce 3. třetiny jsme měli pár skvělých šancí a dali 4 góly. Během poslední třetiny jsme ještě obdrželi 1 gól. Celý zápas jsme odmakali, hráli kombinačně a dočkali se zasloužené odměny v podobě výhry 7:4. Zápas se nám povedl, jediné, čeho litujeme jsou neproměněné šance, protože kdybychom je proměnili, dostali bychom se minimálně ke dvojnásobku vstřelených gólů."

Carbounion Bohemia Adidas ePojisteni.cz Alsamisport
Fides Carbosped Sportprogres NH Prague