f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Povltavská FA - Dukla Praha 2:5
PORTRÉTY Z JULISKYMatúš Hruška

12. 3. 2017 | Redakce

V úvodním utkání jarní části žákovské ligy jsme zvítězili s Povltavskou akademiíOd prvních minut jsme měli hru pod kontrolou a kluci předváděli pohledný kombinační fotbal. Dařila se nám i finální fáze a standardní situace. První poločas byl silnější a vstřelili jsme v něm tři branky. Ve druhém jsme dvakrát inkasovali, ale i přesto jsme si vytvořili spoustu příležitostí a přidali ještě dvě branky.

19. kolo, neděle 12. 3. 2017, 10:00, UMT Radotín
Povltavská FA Povltavská FA

Povltavská FA: Štefan J., Kytka, Noll (45. Kleček), Kočí (35. Mejdr), Křenek, Novotný A., Hypius (35. Mlejnek), Hudec (35. Denisenko), Mareš (35. Helík), Šátek, Novotný J. (35. Goldschmidt)
Branky: 18. a 46. Šátek, 8. Křenek, 34. Novotný J., 43. Goldchmidt.
Asistence: 8. Novotný A., 18. Kytka, 34. Mareš, 43. Helík, 46. Šátek.

Hodnocení trenéra Pavla Sedláčka: "V prvním mistrovském utkání jsme ukázali velmi dobrou hru, kluci výborně komunikovali, hráli týmově a koncentrovaně. Předvedli jsme několik výborných kombinačních akcí, kdy jsme se od brankáře dokázali sérií přihrávek v pohybu dostat až do zakončení. Hodně jsme také stříleli z dálky, škoda, že jsme nepřidali více gólů, příležitostí bylo hodně. Ve hře dozadu jsme byli pozorní, dvakrát jsme však chybovali ve středu obrany a dostali dvě branky. Děkujeme klukům z Povltavské za velmi pěkný výkon, děkujeme také všem divákům za podporu a těšíme se příští utkání, kdy hrajeme doma na Julisce."

Carbounion Bohemia Adidas ePojisteni.cz Alsamisport
Fides Carbosped Sportprogres NH Prague